White Label (8.x-2.0-beta3) - en to cs translation catalogue (19 entries)

en: User interface
cs: Uživatelské rozhraní

en: Content
cs: Obsah

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Settings
cs: Nastavení

en: Site name
cs: Název webu

en: Site slogan
cs: Slogan webu

en: Custom
cs: Vlastní

en: Owner
cs: Vlastník

en: Color scheme
cs: Barevné schéma

en: Color set
cs: Barevné vzory

en: About
cs: Popis

en: Default theme
cs: Výchozí téma vzhledu

en: The name of the site.
cs: Název webu.

en: Lock
cs: Zámek

en: The slogan of the site.
cs: Slogan webu.

en: Unlock
cs: Odemknout

en: Site logo
cs: Logo webu

en: The username of the content author.
cs: Uživatelské jméno autora obsahu.
