White Label (8.x-2.0-beta3) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: User interface
ml: ഉപയോക്തൃ ഇന്റർഫേസ്

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Site name
ml: സൈറ്റിന്റെ പേര്
