White Label (8.x-2.0) - en to eu translation catalogue (19 entries)

en: User interface
eu: Erabiltzaile interfazea

en: Content
eu: Edukia

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Site name
eu: Gunearen izena

en: Site slogan
eu: Guneko leloa

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Owner
eu: Jabea

en: Color scheme
eu: Kolore eskema

en: Color set
eu: Kolore sorta

en: About
eu: (r)i buruz

en: Default theme
eu: Gai lehenetsia

en: The name of the site.
eu: Gunearen izena.

en: Lock
eu: Blokeatu

en: The slogan of the site.
eu: Gunearen slogan-a.

en: Unlock
eu: Desblokeatu

en: Site logo
eu: Gunearen logoa

en: The username of the content author.
eu: Egilearen erabiltzaile izena.
