White Label (8.x-2.1) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: User interface
af: Gebruikerskoppelvlak

en: Content
af: Inhoud

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Settings
af: Verstellings

en: Site name
af: Webwerf se naam

en: Site slogan
af: Bladslagspreuk

en: Color scheme
af: Kleurskema

en: The name of the site.
af: Die naam van die werf.
