White Label (8.x-2.1) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: User interface
az: İstifadəçi interfeysi

en: Content
az: Məzmun

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Site name
az: Sayt adı

en: Site slogan
az: Sayt sloqanı

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Owner
az: Sahib

en: About
az: Haqqında

en: Default theme
az: Defolt mövzu

en: The name of the site.
az: Saytın adı.

en: The slogan of the site.
az: Saytın şüarı.
