White Label (8.x-2.1) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: User interface
bg: Потребителски интерфейс

en: Content
bg: Съдържание

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Settings
bg: Настройки

en: Site name
bg: Име на сайта

en: Site slogan
bg: Слоган

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Color scheme
bg: Цветова схема

en: Color set
bg: Цветова гама

en: Default theme
bg: Тема по подразбиране

en: The name of the site.
bg: Името на сайта.
