White Label (8.x-2.1) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: User interface
bs: Korisničko sučelje

en: Content
bs: Sadržaj

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Settings
bs: Postavke

en: Site name
bs: Ime web stranice

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Color scheme
bs: Šema boja

en: Color set
bs: Set boja
