White Label (8.x-2.1) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: User interface
hi: उपयोक्ता अंतरपृष्ठ

en: Content
hi: सामग्री

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Site name
hi: साइट नाम

en: Site slogan
hi: निर्माण - स्थान का नारा

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Color scheme
hi: रंग योजना

en: Color set
hi: रंग सेट

en: About
hi: के बारे में

en: Color palette
hi: रंग पैलेट
