White Label (8.x-2.1) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Content
ps: منځپانګه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Settings
ps: امستنې

en: Site name
ps: پاڼې نوم

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: About
ps: په اړه

en: Site logo
ps: پاڼې نښان
