White Label (8.x-2.2) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: User interface
bn: ব্যবহারকারী ইন্টারফেস

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Site name
bn: সাইটের নাম

en: Site slogan
bn: সাইটের স্লোগান

en: Color set
bn: রং-এর সেট

en: About
bn: সম্পর্কে
