White Label (8.x-2.2) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Content
is: Innihald

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Settings
is: Setingar

en: Site name
is: Navn á heimasíðu

en: Site slogan
is: Slogan hjá heimasíðu

en: Custom
is: Sergjørt

en: Color scheme
is: Litaval

en: Color set
is: Litaúrval

en: About
is: Um
