White Label (8.x-2.2) - en to pl translation catalogue (22 entries)

en: User interface
pl: Interfejs użytkownika

en: Content
pl: Zawartość

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Site name
pl: Nazwa witryny

en: Site slogan
pl: Slogan witryny

en: Custom
pl: Własne

en: Owner
pl: Właściciel

en: Token
pl: Wzorzec

en: Color scheme
pl: Paleta kolorów

en: Color set
pl: Zestaw kolorów

en: About
pl: O stronie

en: Default theme
pl: Domyślna skórka

en: The name of the site.
pl: Nazwa witryny.

en: Lock
pl: Zablokuj

en: The slogan of the site.
pl: Slogan witryny.

en: Unlock
pl: Odblokuj

en: Site logo
pl: Logo strony

en: Form display mode
pl: Tryb wyświetlania formularza

en: Form display mode: @form_display_mode
pl: Tryb wyświetlania formularza:  @form_display_mode

en: The username of the content author.
pl: Nazwa użytkownika będącego autorem zawartości.
