White Label (8.x-2.2) - en to ro translation catalogue (20 entries)

en: User interface
ro: Interfața utilizatorului

en: Content
ro: Conținut

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Settings
ro: Setări

en: Site name
ro: Numele sitului

en: Site slogan
ro: Sloganul sitului

en: Custom
ro: Personalizat

en: Owner
ro: Proprietar

en: Token
ro: Simbol

en: Color scheme
ro: Schemă culori

en: Color set
ro: Set culori

en: About
ro: Despre

en: Default theme
ro: Tema implicită

en: The name of the site.
ro: Numele sitului.

en: Lock
ro: Blocat

en: The slogan of the site.
ro: Sloganul sitului.

en: Unlock
ro: Deblocare

en: Site logo
ro: Logo sit

en: The username of the content author.
ro: Numele de utilizator al autorului conținutului.
