White Label (8.x-2.2) - en to sq translation catalogue (11 entries)

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Site name
sq: Emri i sajtit

en: Site slogan
sq: Sllogan i sitit

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Color scheme
sq: Skema e ngjyrave

en: Color set
sq: E përbashkëta e ngjyrave

en: About
sq: Informacione

en: Default theme
sq: Tema e paracaktuar
