White Label (8.x-2.3) - en to km translation catalogue (14 entries)

en: User interface
km: ចំណុច​ប្រទាក់​អ្នក​ប្រើ

en: Content
km: មាតិកា

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Site name
km: ឈ្មោះតំបន់បណ្ដាញ

en: Site slogan
km: ពាក្យ​ស្លោក​របស់​តំបន់បណ្ដាញ

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Color scheme
km: ពណ៌​ចម្រុះ

en: Color set
km: សំណុំ​ពណ៌

en: About
km: អំពី

en: The name of the site.
km: ឈ្មោះ​របស់​តំបន់​បណ្តាញ ។

en: The slogan of the site.
km: ពាក្យ​ស្លោក​របស់​តំបន់​បណ្តាញ ។
