White Label (8.x-2.3) - en to ku translation catalogue (14 entries)

en: User interface
ku: ڕووکاری بەکارهێنەر

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Site name
ku: ناونیشانی ماڵپەڕ

en: Site slogan
ku: دروشمی ماڵپەڕ

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Color scheme
ku: نەخشەی ڕەنگ

en: Color set
ku: دەستەی ڕەنگ

en: About
ku: دەربارە

en: The name of the site.
ku: ناوی ماڵپەڕ.

en: The slogan of the site.
ku: دروشمی ماڵپەڕ.
