White Label (8.x-2.3) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: User interface
os: Архайæджы интерфейс

en: Content
os: Мидис

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Default
os: Æнæивд
