White Label (8.x-2.3) - en to uk translation catalogue (19 entries)

en: User interface
uk: Інтерфейс користувача

en: Content
uk: Вміст

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Settings
uk: Налаштування

en: Default
uk: Базово

en: Site name
uk: Назва сайту

en: Site slogan
uk: Гасло сайту

en: Custom
uk: Власний

en: Token
uk: Замінник

en: Color scheme
uk: Схема кольорів

en: Color set
uk: Набір кольорів

en: About
uk: Про модуль

en: The name of the site.
uk: Назва сайту.

en: Lock
uk: Заблокувати

en: The slogan of the site.
uk: Девіз сайту.

en: Unlock
uk: Розблокувати

en: Site logo
uk: Логотип сайту

en: Stylesheets
uk: Таблиці стилів
