White Label (8.x-2.3) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: User interface
ur: صارف مواجہ

en: Content
ur: متن

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Default
ur: طے شدہ

en: Site name
ur: سائٹ کا نام

en: Site slogan
ur: سائیٹ کا سلوگن
