White Label (8.x-2.4) - en to da translation catalogue (17 entries)

en: User interface
da: Brugergrænseflade

en: Content
da: Indhold

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Settings
da: Indstillinger

en: Default
da: Standard

en: Site name
da: Sitets navn

en: Site slogan
da: Sitets slogan

en: Custom
da: Tilpasset

en: Token
da: Symbol

en: Color scheme
da: Farvevalg

en: Color set
da: Farvevalg

en: About
da: Om

en: The name of the site.
da: Navnet på hjemmesiden.

en: Lock
da: Lås

en: The slogan of the site.
da: Sitets slogan.

en: Unlock
da: Lås op
