White Label (8.x-2.4) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: Content
lt: Turinys

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Default
lt: Numatytasis

en: Site name
lt: Svetainės pavadinimas

en: Site slogan
lt: Svetainės šūkis

en: Custom
lt: Savitas

en: Color scheme
lt: Spalvinė schema

en: Color set
lt: Spalvos rinkinys

en: About
lt: Apie

en: The name of the site.
lt: Svetainės pavadinimas

en: Lock
lt: Užrakints

en: The slogan of the site.
lt: Svetainės šūkis.

en: Unlock
lt: Atrakinti
