White Label (8.x-2.4) - en to sv translation catalogue (19 entries)

en: User interface
sv: Användargränssnitt

en: Content
sv: Innehåll

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Settings
sv: Inställningar

en: Default
sv: Förvald

en: Site name
sv: Webbplatsens namn

en: Site slogan
sv: Webbplatsens slogan

en: Custom
sv: Anpassad

en: Token
sv: Ersättningstecken

en: Color scheme
sv: Färgschema

en: Color set
sv: Färguppsättning

en: About
sv: Om

en: The name of the site.
sv: Namnet på webbplatsen.

en: Lock
sv: Lås

en: The slogan of the site.
sv: Slogan för webbplatsen.

en: Unlock
sv: Lås upp

en: Site logo
sv: Webbplatsens logotyp

en: Form display mode
sv: Visningsläge för förmulär
