White Label (8.x-2.4) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: User interface
ar: واجهة المستخدم

en: Content
ar: المحتوى

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Default
ar: الافتراضي

en: Site name
ar: اسم الموقع

en: Site slogan
ar: شعار الموقع

en: Custom
ar: مخصص

en: Color scheme
ar: خطة الألوان

en: Color set
ar: مجموعة الألوان

en: About
ar: حول

en: The name of the site.
ar: اسم الموقع.

en: The slogan of the site.
ar: شعار الموقع.
