White Label (8.x-2.3) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: User interface
be: Інтэрфэйс карыстальніка

en: Content
be: Змесціва

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Settings
be: Налады

en: Default
be: Прадвызначана

en: Site name
be: Назоў сайту

en: Site slogan
be: Слёган сайту

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Color scheme
be: Схема колераў

en: Color set
be: Набор колераў

en: About
be: Аб

en: The name of the site.
be: Назва сайта.

en: The slogan of the site.
be: Лозунг сайта
