White Label (8.x-2.4) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: User interface
mn: Хэрэглэгчийн интерфэйс

en: Content
mn: Агуулга

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Default
mn: Анхны утга

en: Site name
mn: Сайтын нэр
