White Label (8.x-2.0-beta2) - en to ru translation catalogue (23 entries)

en: User interface
ru: Интерфейс пользователя

en: Content
ru: Содержимое

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Settings
ru: Настройки

en: Site name
ru: Название сайта

en: Site slogan
ru: Слоган сайта

en: Custom
ru: Собственная

en: Owner
ru: Владелец

en: Token
ru: Токен

en: Color scheme
ru: Цветовая схема

en: Color set
ru: Установки цвета

en: About
ru: Информация

en: Default theme
ru: Стандартная тема

en: The name of the site.
ru: Название сайта.

en: Lock
ru: Заблокировать

en: The slogan of the site.
ru: Слоган сайта.

en: Unlock
ru: Разблокировать

en: Site logo
ru: Логотип сайта

en: Form display mode
ru: Режим отображения формы

en: Form display mode: @form_display_mode
ru: Режим отображения формы: @form_display_mode

en: The username of the content author.
ru: Имя пользователя автора содержимого.

en: No widget available for: %label.
ru: Нет доступных виджетов для: %label.
