Block Widget (8.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: - None -
az: - heç nə -

en: Layout
az: Şablon

en: Block
az: Blok

en: Widget
az: Vidcet

en: Blocks
az: Bloklar
