Block Widget (8.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Layout
fi: Ulkoasu

en: Block
fi: Lohko

en: Widget
fi: Widgetti

en: CSS classes
fi: CSS-luokat

en: CSS Classes
fi: CSS-luokat

en: Blocks
fi: Lohkot
