Block Widget (8.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Layout
lv: Izkārtojums

en: Block
lv: Bloks

en: Widget
lv: Logrīks

en: CSS classes
lv: CSS klases

en: Blocks
lv: Bloki
