Block Widget (8.x-1.0-alpha2) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Layout
el: Εμφάνιση

en: Block
el: Μπλοκ

en: Widget
el: Γραφικό συστατικό

en: CSS classes
el: Κλάσεις CSS

en: CSS Classes
el: CSS Κλάσεις

en: Blocks
el: Μπλοκ
