Block Widget (8.x-1.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: - None -
nl: - Geen -

en: Layout
nl: Lay-out

en: Block
nl: Blok

en: CSS classes
nl: CSS-klassen

en: CSS Classes
nl: CSS-klassen

en: Blocks
nl: Blokken
