Block Widget (8.x-1.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: - None -
pl: - Brak -

en: Layout
pl: Układ

en: Block
pl: Blok

en: Widget
pl: Kontrolka

en: CSS classes
pl: Klasy CSS

en: Blocks
pl: Bloki
