Block Widget (8.x-1.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Layout
tr: Yerleşim

en: Block
tr: Blok

en: Widget
tr: Arayüz kontrolü (widget)

en: CSS classes
tr: CSS sınıfları

en: Blocks
tr: Bloklar
