Block Widget (8.x-1.0-alpha3) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Layout
ar: التنسيق

en: Block
ar: الصندوق

en: Widget
ar: ودجة

en: Blocks
ar: الصناديق
