Block Widget (8.x-1.0-alpha3) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: - None -
id: - Tiada -

en: Layout
id: Tata letak

en: Block
id: Blok

en: Widget
id: Piranti

en: Blocks
id: Blok
