Block Widget (8.x-1.0-alpha3) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: - None -
lt: - Joks -

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Block
lt: Blokas

en: Widget
lt: Valdiklis

en: CSS classes
lt: CSS kalsės

en: CSS Classes
lt: CSS klasės

en: Blocks
lt: Blokai
