Block Widget (8.x-1.0-alpha3) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Layout
bo: བཀོད་པ།

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Widget
bo: ཡོ་བྱད

en: CSS classes
bo: CSS སྒྲིག་དཔེ

en: Blocks
bo: ལྷུ་ལག
