Block Widget (8.x-1.0-alpha3) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: - None -
vi: - Không -

en: Layout
vi: Bố cục

en: Block
vi: Khối

en: CSS classes
vi: Lớp CSS

en: Blocks
vi: Khối
