Widget Block (8.x-1.0-rc1) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Edit
ast: Editar

en: Label
ast: Etiqueta

en: Default
ast: Predefiníu

en: Add
ast: Amestar

en: Hostname
ast: Nome de la máquina

en: Languages
ast: Llingües
