Widget Block (8.x-1.0-rc1) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Edit
bg: Редактирай

en: Label
bg: Заглавие

en: Default
bg: По подразбиране

en: Add
bg: Добави

en: Refresh
bg: Обновяване

en: Hostname
bg: Име на хост

en: Protocol
bg: Протокол

en: Languages
bg: Езици
