Widget Block (8.x-1.0-rc1) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Edit
ca: Edita

en: Label
ca: Etiqueta

en: Default
ca: Per defecte

en: Add
ca: Afegeix

en: Refresh
ca: Refresca

en: Hostname
ca: Nom de l'ordinador

en: Languages
ca: Llengües

en: Embed
ca: Incrustra
