Widget Block (8.x-1.0-rc1) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Label
el: Ετικέτα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Add
el: Προσθήκη

en: Refresh
el: Ανανέωση

en: Hostname
el: Όνομα υπολογιστή

en: Protocol
el: Πρωτόκολλο

en: Languages
el: Γλώσσες
