Widget Block (8.x-1.0-rc1) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Label
ka: სათაური

en: Add
ka: დამატება

en: Refresh
ka: განახლება

en: Protocol
ka: პროტოკოლი

en: Languages
ka: ენები
