Widget Block (8.x-1.0-rc1) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Label
kk: Атауы

en: Default
kk: Стандартты

en: Hostname
kk: Хосттың аты

en: Languages
kk: Тілдер
