Widget Block (8.x-1.0-rc1) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Edit
mr: संपादन

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: ID
mr: आय डी

en: Hostname
mr: होस्टनेम

en: Languages
mr: भाषा
