Widget Block (8.x-1.0-rc1) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Edit
pl: Edytuj

en: Label
pl: Etykieta

en: Default
pl: Domyślny

en: Add
pl: Dodaj

en: Refresh
pl: Odśwież

en: Hostname
pl: Nazwa hosta

en: Protocol
pl: Protokół

en: Languages
pl: Języki

en: Embed
pl: Osadzony
