Widget Block (8.x-1.0-rc1) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Edit
ru: Редактировать

en: Label
ru: Метка

en: Default
ru: По умолчанию

en: Add
ru: Добавить

en: Refresh
ru: Обновить

en: Hostname
ru: Имя хоста

en: Protocol
ru: Протокол

en: Languages
ru: Языки

en: Embed
ru: Вставить
