Widget Block (8.x-1.0-rc1) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Edit
vi: Sửa

en: Label
vi: Nhãn

en: Default
vi: Mặc định

en: Add
vi: Thêm

en: Refresh
vi: Làm tươi

en: ID
vi: Mã

en: Protocol
vi: Giao thức

en: Languages
vi: Ngôn ngữ

en: Embed
vi: Nhúng
