Widget Block (8.x-1.1) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: Refresh
bo: གསར་འདོན

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Hostname
bo: དྲ་གནས་ཀྱི་མིང

en: Protocol
bo: སྒྲིག་ལམ

en: Languages
bo: སྐད་རིགས

en: Embed
bo: ནང་འཛུགས་བྱེད་པ
