Widget Block (8.x-1.1) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Edit
es: Editar

en: Label
es: Etiqueta

en: Default
es: Por defecto

en: Add
es: Agregar

en: Refresh
es: Actualizar

en: Hostname
es: Nombre del servidor

en: Protocol
es: Protocolo

en: Languages
es: Idiomas

en: Embed
es: Incrustar
